اژانس گالیله تراولاژانس گالیله تراول

قبلا عضو شده اید؟

اژانس گالیله تراولاژانس گالیله تراول
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

حساب کاربری ندارید؟

درباره ما

imageframe-image

درباره آژانس مسافرتی گالیله تراول

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی و زیارتی آران سیر در سال 1375 در مجموعه توریستی و تجاری آران سیر واقع در بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر، پلاک 181، توسط برادران ولی زاده  جهت ارائه خدمات توریستی و هواپیمایی تاسیس گردید که به تدریج بصورت یک مجموعه کامل توریستی به شرح ذیل ارتقا یافت. این شرکت با در دست داشتن کلیه مجوز های لازم اعم از

مجوز بند الف(هواپیمایی کشوری)

مجوز بند ب(سازمان میراث فرهنگی و صنایع و گردشگری)

مجوز بند پ(سازمان حج و زیارت)

نماینده  کل فروش بلیط قطارهای دولتی جمهوری اسلامی ایران

و همچنین، نماینده کل کانون اتومبیلرانی کشوری (صدور گواهینامه بین المللی، پلاک ترانزیت و اجاره خودرو )

پاسخگوی نیازهای مسافرین می باشد.

در طبقات فوقانی این مجموعه، هتل آپارتمان آران با هدف بهبود آسایش مسافرین محترم و ارائه خدماتی همچون رستوران در فضایی وسیع احداث گردیده است. طبقه همکف پاساژ دارای واحدهای تجاری از جمله صرافی می باشد که در تسریع خدمات توریستی به مسافرین بسیار موثر است.

از تاریخ 29 دسامبر 1999 موفق به عضویت در انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (یاتا IATA) شده است و توسط برادران ولی زاده، آقایان حمیدرضا ولی زاده (رئیس هیئت مدیره) و محمد سعید ولی زاده (مدیر اجرایی) میریت می گردد.

در سال 1397 در قسمت IT مجموعه آران سیر، با تصویب هیئت مدیره تصمیم گرفته شد تا نسبت به ارائه خدمات گردشگری در بستر اینترنت اقدام گردد. لذا با همکاری آقای دکتر فرهام و ثبت دامنه GalileTravel کلیه خدمات آران سیر از این پس در بستر اینترنت با این عنوان به مشتریان تقدیم میگردد. در ضمن، به زودی باشگاه مشتریان وفادارطراحی، و در اختیار مشتریان محترم قرار خواهد گرفت.